Про МЄР

Київська міська організація Молодіжний Європейський Рух (МЄР) була створена 16 вересня 2009 року. МЄР має за мету всебічно розвивати молоду людину, підтримувати її ініціативи у вигляді її ідей проектів. МЄР сповідує свободу, тому будь-яка молода людина може реалізувати себе, свої здібності в організації, у нашому дружньому колективі.


Напрямки діяльності МЄР:


1. Європейська інтеграція (до позитивного).
Ми розглядаємо Європу як сукупність держав із позитивним досвідом розвитку у різних сферах – бізнесі, законодавстві, економіці, навчанні тощо. Ми прагнемо переймати позитивний досвід європейських країн, аналізувати негативні моменти і розглядати можливість запровадження позитивного досвіду в Україні. Ми вивчаємо Європу.
Серед проектів даного напрямку є діяльність Євроклубу – тижні культури європейських країн, школа євроінтеграції, дискусійний клуб тощо.

2. Молодіжна політика.
Цей напрямок є широким і дозволяє молодій людині реалізувати будь-який проект, який би її цікавив. На разі серед тематик проектів молодіжної політики є правова освіта молоді, залучення молодих людей до політики та реалізація їх як політичних лідерів серед своєї громади, розуміння державних процесів, державотворення, реалізація творчих проектів.

3. Освіта.

Мета цього напрямку полягає в допомозі молодій людині отримати практичні знання у професійній сфері, розвиватись як особистість та як громадський діяч. Освітній напрямок включає школи, літні навчальні табори, семінари, розмовні клуби
(вивчення мов), тренінги та зустрічі з цікавими людьми.

Окрім зовнішньої діяльності, МЄР проводить різного роду корпоративи – вечірки, вечори з гітарою, туристичні поїздки.

Тож, якщо Тобі сподобалась наша організація і Ти бачиш Себе в ній, ласкаво запрошуємо!

З повагою, команда МЄР!