Наша команда

Марунько Діна
Голова КМГО МЄР   
(з 01.04.2012)

Народилася 1 квітня 1991 року.
Магістр Національного університету «Києво-Могилянської академії» з напрямку "Менеджмент і адміністрування в охороні здоров`я".

Випускниця української програми неформальної демократичної освіти молоді «Майстерня громадської активності», 2011 .

"Хочеться розпочати зі слів засновник VIZA, Ді Хока: «Наймайте та просувайте грунтуючись на чесності, мотивації, здібностях, розумінні, знаннях і досвіді. Мотивація без чесності — небезпечна, здібності без мотивації — безсилі, розуміння без здібностей — обмежене, знання без розуміння — безглузде, досвід без знань — сліпий». Ці слова стосуються усього чим повинна займатися людина, і будь-якої сфери діяльності. Думаю, що ті, хто знають МЄРівців, асоціюють нас саме із цими людськими чеснотами.

 МЄР допоміг мені у певний момент отримати досвід та розуміння. Я б радила усім молодим людям, яким цікаво випробувати себе, свої знання, здібності проходити таку школу життя. Насправді, це загартовує душу, розум і навіть деколи тіло. І найголовніше, робить тебе відповідальним за себе, своє оточення, країну і за свій вибір".


Профіль на Facebook 
Профіль VKontakte


Оліянчук Оля

Народилась 4 березня 1993 року.

2014 рік -  бакалавр фінансів та кредиту, спеціалізація – банківська справа Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьман.

2015 – навчання у магістратурі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана на фінансово – економічному факультету, напрям – Державний фінансовий менеджмент.

З 2013 року учасниця МЕР. Планую і далі  реалізувати себе у МЕР як особистість, втілюючи креативні проекти.

Хобі: література, мистецтво, театр.

Життєве кредо: better than yesterday

Профіль VKontakte

Микола Маранчак
Голова ідеологічного відділу КМГО МЄР   
 
З січня 2010 року очолює ідеологічний відділ  Київської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний Європейський Рух». Автор ідеологічної концепції за проектом під назвою "Ртутний шлях". В організації являється співорганізатором загальних проектів МЄР, а також.займається тех.підтримкою.


Керівник проекту "Ментальна інженерія", автор двох неопублікованих книжок – «Божествена комедія.ua» та «Нет судьбы».


За професією PR-менеджер. Колишній кореспондент телерадіокомпанії «Вектор», музикант, автор багатьох пісень, в 2006 учасник екологічного проекту норвезького режисера-постановника, представника ООН Гарольда Сеттерволя «Thinking about the future»; досвідчений мандрівник, спеціаліст з основ виживання в екстремальних ситуаціях; спортсмен, володар 3-го кью АААУ (асоціації айкідо айкікай України). Характер - кепський, але дотепний.

Девіз життя
:  Правда робить нас вільними, знання - сильнішими.


Ольга Гриб 

Рідне місто - Франкфурт-на-Одері, Німеччина

Знання іноземних мов/рівень: російська, англійська, польська.

Дозвіллявідпочиваю з друзями і близькими людьми.

Захоплення та хоббіподорожування, сучасне мистецтво, кінематограф, спорт.

Культурна подія, яка вразила: Перше Київське міжнародне бієнале сучасного мистецтва Arsenale 2012Почесні члени.

EX-голова КМГО МЄР 

 Олександра Скиба    


Освіта.
1996-2002 рр. – Тарасівська ЗОШ
2002-2006 рр. – Києво-Святошинська районна класична гімназія
2006-2010 – Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі при Міністерстві фінансів України, фінансово-економічний факультет. Магістр фінансів
Громадська діяльність.
2006 -2011 рр займалась студентським самоврядуванням. За період роботи провела для студентів наступні проекти: Школа лідерів, Школа молодого підприємця, Зустрічі з цікавими людьми та ін.
2008 – 2010 рр – керівник Всеукраїнського проекту «Школа лідерів»
З 2009 і до сьогодні – член Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив».
Проводжу тренінги з проектного менеджменту та залучення фінансування.
З вересня 2009 по 2012 рік очолювала Київську міську організацію ВМГО «Молодіжний Європейський Рух». За час її роботи організація почала співпрацювати з Представництвом Ради Європи в Україні, Депутатським клубом «Парламент», Головним управлінням сім`ї , молоді та спорту в м. Києві, різними громадськими організаціями та міжнародними фондами.

Профіль на Facebook


 

EX-заступник голови КМГО МЄР  
 Вікторія  Білаш

З березня 2010 по 2012 рік прес-секретар  Київської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний Європейський Рух». З червня 2010 заступник голови КМГО МЄР. В організації частіше мала справу із пресою та інформацією, також являюсь співорганізатором загальних проектів МЄР.
З вересня 2009 студентка Київського національного лінгвістичного університету. Очолює комітет преси та інформації студради університету. Також займається журналістикою,  нині є помічником головного редактора загальоуніверситецької газети «Студентський меридіан»
Читаю, спілкуюсь з цікавими та успішними людьми, відвідую тренінги, семінари, круглі столи. Не втрачаю можливостей подорожувати та брати участь у різноманітних акція: політичних, благодійних, просвітницьких…

Пріоритетними маю ті бажання, які несуть в життя добро та радість, як для себе, так і для всіх інших
Профіль на Facebook