СМПУ та МЄР запрошують на круглий стіл щодо безвізового режиму між Україною та ЄССМПУ та МЄР запрошують на круглий стіл щодо безвізового режиму між Україною та ЄС

22 червня о 12-00 у приміщенні Комітетів Верховної Ради України розпочнеться круглий стіл на тему «Безвізовий режим між Україною та ЄС: проблеми та перспективи впровадження».

Організатори: Спілка молодих політологів України та Київська міська організація “Молодіжний Європейський Рух».

Адреса: вул. Липська, 3, Комітети Верховної Ради

Час: 12:00 – 14:00

Мета круглого столу: обмін думками між досвідченими та молодими фахівцями і науковцями, пошук оптимальних шляхів вирішення даної проблеми.

Питання до обговорення:
1. Візова політика Європейського Союзу щодо країн-сусідів.
2. Готовність України до безвізового режиму з ЄС.
3. Як зацікавити Європейський Союз прискорити впровадження безвізового режиму?
4. Досвід Балканських країн: чи потрібно Україні йти цим шляхом?
5. Можливі наслідки безвізового режиму з ЄС для України.


До участі у заході запрошуються молоді політологи, фахівці у сфері міжнародних відносин, журналісти, громадські активісти а також всі зацікавлені у дискусії щодо питань безвізового режиму між Україною та ЄС.

Увага! Для участі у круглому столі необхідно обов’язково зареєструватись (представникам ЗМІ – подати заявку на акредитацію), надіславши до 18-00 20 червня повідомлення на адресу kalishchukmarina@gmail.com. У повідомленні обов’язково вказати повністю прізвище, ім’я та по-батькові. Для входу до приміщення у Комітетах Верховної Ради України у день заходу потрібно мати документ із фотокарткою, який посвідчує особу.

Контактні телефони:
+3 8093 053 81 35 (Марина Каліщук)
+3 8067 519 10 15 (Ірина Сльота)

Немає коментарів:

Дописати коментар