"Ігри влади" у Дніпропетровську

20 листопада 2010 року у м. Дніпропетровськ відбудеться гра-тренінг «Ігри влади: моделювання державотворення», яку проведуть ВМГО «Спілка молодих політологів України» та КМО ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» у партнерстві з Дніпропетровською міською організацією ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» та Представництвом фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Під час гри відбувається моделювання віртуальної держави, в якій стикаються інтереси різних груп населення, виникають кризи, трапляються щасливі випадки тощо. Це дозволяє учасникам на собі відчути всі процеси, які проходять в середині держави, з різних точок зору – політика, підприємця, громадського діяча. Фінальна доля цієї країни залежить саме від гравців. Тому важливою є активна позиція кожного.

Для участі у тренінгу, необхідно заповнити анкету, яка знаходиться за посиланням http://politua.info/images/docs/anketa_igry_vlady.doc, та надіслати її на адресу: politnews@gmail.com до 17 листопада. Організатори залишають за собою право конкурсного відбору учасників. Про результати відбору кожного з учасників буде повідомлено 18 листопада.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Вартість проїзду до м. Дніпропетровськ та інші витрати, пов'язані з перебуванням у місті, для учасників з-за меж Дніпропетровська організатори не відшкодовують.

З будь-яких питань стосовно заходу можна контактувати:
0 67 249 49 67 (Андрій Єременко) 097 394 32 15 (Олександра Скиба)

Довідково:

«Ігри влади» - це цикл ігрових тренінгів, розроблений Спілкою молодих політологів України, спрямований на покращення розуміння політичних і державницьких процесів. Цей цикл складається з чотирьох тренінгів – «Ігри влади: моделювання державотворення», «Ігри влади: моделювання парламентської демократії» та двох тренінгів «Ігри влади: моделювання міжнародної політики».

Авторами гри є Голова СМПУ Андрій Єременко, дизайнер з розробки комп’ютерних ігор Андрій Авраменко, Голова Секретаріату СМПУ Ірина Макарова.

Більш детально про гру-тренінг «Ігри влади – моделювання парламентської демократії» можна дізнатись на офіційному сайті СМПУ за посиланням http://training.politua.info.

Немає коментарів:

Дописати коментар