Молодіжний Європейський рух прийняв участь у ІV cаміті NGO 20 – форумі молодіжних організацій

9-10 листопада відбувся ІV cаміт NGO 20 – форум молодіжних організацій. І КВМГО «Молодіжний Європейський Рух» як вже постійний член саміту не оминув цього разу події.

Організаторами 6 форуму NGO 20 цього разу виступили AIESEC та  ВМГО "Національний студентський союз". Організувати їм вдалося все так, що чи не кожен учасник залишився задоволеним. Особисто ми, Дубініна Олена та Оліянчук Ольга, члени МЄР залишились під найприємнішими враженнями!

Форум пройшов під лозунгом – «обмінюйся думками, генеруй ідеї та ВТІЛЮЙ в життя!».

Формат заходу передбачав активне залучення до обговорення всіх учасників-представників молодіжних громадських організацій.

Ключовим моментом зустрічі стало налагодження контактів, розроблення спільного плану дій, розробка та втілення соціально важливих проектів.

А щоб зрозуміти, як саме можна реалізовувати свої напрацювання, перед учасниками форуму виступили доповідачі, які безпосередньо працюють в суспільній сфері.

Гліб Лісовський – засновник та керуючий партнер групи компаній соціального бізнесу «О два» розповів про основи побудови соціального бізнесу в Україні.

Олег Давиденко – менеджер з КСВ «Метінвест холдинг» розповів про особливості соціальної сфери в корпоративному бізнесі. Як він зазначив мета багатьох компаній сьогодні – перетворити благодійність на соціальні відповідальність. Чим не приклад цьому - конкурс грантів від «Метінвест холдинг»? Повідомленя про можливість фінансування проектів безумовно зацікавило публіку перед якою він виступав. І вас зацікавило? (ссилка http://www.metinvestholding.com/ua/csr/community/partner)

Під час виступу Сергія Шахова, президента і засновника Інституту демократичного суспільства, ми зясовували  -  хто ж такий молодий лідер?, чи відрізняється молодий від молодіжного? і якщо так, то чим? Шкода, що вас там не було – важко описати, яка це була палка та цікава дискусія! 

 Його досить цікаві та суперечливі ідеї розвинув наступний спікер – Олександр Загнібеда – менеджер з КСВ компанії «САН ІнБев Україна». Мені ще не доводилось чути стільки нових, очевидних і досі не знаних практичних рекомендацій щодо того, як будувати взаємодію в своїй організації. Безумовно після його виступу учасники форуму підкоригують діяльність в їх організаціях, щоб вона стала ще ефективнішою!

Так закінчився 1 день. Стомлені і задоволені ми пішли відпочивати, щоб з новими силами та ідеями розпочати не менш захопливий 2ий день форуму.

Спочатку хотілося б додати, що долучилися до даного заходу не тільки члени Київських молодіжних організацій. Приїхали представники з Сум, зі Львова, з Тернополя, з Чернівців, з Запоріжжя … Вибачте, якщо всіх не згадаю, адже знайомств за ці 2 дні було чимало.:)

Отже, 2-ий день. Вирішення ключової проблеми – як зробити так, щоб жодна ідея, яка прозвучала на даному форумі не загубилась і була реалізована. Вирішили це питання ми наступним чином - поділися на групи, в яких розробили наш план дій після форуму, і пообіцяли дотриматись кожного пункту плану. Обіцянка серйозна річ – а тому очікуйте нових цікавих проектів, в тому числі й від Молодіжного Європейського Руху! :)

Підбадьорювали наш оптимізм та прагнення до дій доповідачі цього дня, які поділилися досвідом, як їм вдалося успішно реалізувати їхні проекти.

Так, Ольга Кудієнко успішно запустила і зараз працює над проектом «Таблеточки», мета якого – збір коштів на ліки для дітей з раком крові Київського дитячого центру онкогематології Охматдиту. http://tabletochki.org/welcome

Юрій Пивоваренко розповів, як йому вдається реалізовувати проект «Зробимо Україну чистою» в масштабах всієї України. До речі, ви ще не взяли участь у їхньому щорічному заході тобі долучайтесь (спилка http://letsdoit.org.ua/)

А ще виступив Павло Шеремета – президент Kyiv School of Economics, який не міг не надихнути і запевнив, що любов до України не просто патріотичний поклик серця, а й  невичерпне джерело можливостей, які доступні як молодіжним організаціям, так і соціально активним людям. Це також і для тебе, ти, який читаєш  цю статтю!

Підійшов до закінчення 2ий день. Було ще багато чого, всього не розповісти!
На останок, хотілося б повторити фразу Павла Шеремети - «Жодне зусилля не пройде марно!» Тому працюйте над собою, вдосконалюйтесь, оточуйте себе цікавими і натхненними людьми, долучайтесь до таких форумів як NGO 20, де є можливість знайти однодумців.
І головне не будьте байдужими і дійте!!


Немає коментарів:

Дописати коментар